Ar „Bet365“ legalus Lietuvoje?

Ši apžvalga pasistengs atsakyti į visus klausimus susijusius su „bet365“ legalumu ir jos veikla Lietuvoje.

Ar galima susikurti vartotojo paskyrą „Bet365“ svetainėje būnant Lietuvoje?

Techniškai jei svetainė užsikraus esminių problemų susikurti vartotojo paskyrą iškilti neturėtų. Jei naudojate OpenDNS ar Google serverių DNS adresus tai svetainė užsikraus. Jei naudojate automatiškai paskirtus tai apsilankysite žaviame tinklapyje blokuojama.lpt.lt.

Kur galima legaliai žaisti „Bet365“ svetainėje?

Okeanija: „Bet365“ turi specialią Australijos išduotą licenziją, ir yra viena iš nedaugelio svetainių turinčių teisę teikti lažybų paslaugas susijusias su Australijos sportu visame pasaulyje. „Bet365“ taip pat legaliai veikia netoli Australijos esančiose šalyse – Naujoje Zelandijoje, Papua Naujoje Gvinėjoje, Saliamono salose, Vanuatu, Fidži, Naujoje Kaledonijoje, Samoa ir Prancūzijos Polinezijoje.

Azija: „Bet365“ legaliai veikia daugumoje Azijos šalių, išskyrus Filipinus.

Afrika: „bet365“ yra populiarus Afrikoje, kai kurios Afrikos šalys riboja „bet365“ veiklą.

Amerika: akivaizdu, kad JAV įstatymai draudžia „bet365“ veiklą JAV teritorijoje. Tikimasi, kad netrukus Naujasis Džersis ir Niujorkas taps valstijomis, kur bus galima legaliai naudoti „bet365“ svetainę. Kanadoje vartotojams leidžiama registruotis ir žaisti „bet365“ tinklapyje.

Dauguma Pietų amerikos valstybių leidžia savo piliečiams legaliai naudotis „bet365“. Išimtys yra Venesuela ir Prancūzijos Gviana.

Kaip užsiregistruoti „Bet365“ svetainėje naudojant premijos kodą

Kaip susikurti vartotojo paskyrą

Kaip ir daugumoje interneto svetainių, einu į pagrindinį puslapį, spaudžiu ant „Join“. Iššokusiame „pop-up“ lange suvedu asmeninę informaciją (šalis, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefonas).

Sekantis žingsnis skyrelyje „Security“ reikia pasirinkti 4 skaitmenų kodą. Šitas momentas keistokas, jei rinkčiausi lengvai prisimenama (gimimo metus), tai nelabai saugu. Jei pasirinkčiau kažkokia rimtesnę skaičių seką, tai nežinau ar ją prisiminčiau, jei tektų bandyti atkurti slaptažodį. Šis kodas dažniausiai naudojamas bendraujant su „bet365“ pagalba paskyros klausimais, tad reikėtų pasirinkti atsakingai ir turbūt jį kažkur atsižymėti.

Dar žemiau skyrelyje „Preferences“ yra neprivalomas laukelis premijos kodui. Kadangi kodą galima suvesti tik registruojantis, tai nukopijuoju iš kito tinklapio, kad nebūtų kvailų nesusipratimų.

Tada spaudžiu „Join bet365“ („Prisijunkite prie bet365“) ir patenku į pagrindinį puslapį. Čia iškart  galima deponuoti pinigus ir atlikti statymus. Norint išsiimti laimėjimus reikės asmenybę patvirtinančių dokumentų patikros. Šiais laikais būtų galima tikėtis išsiversti su elektroniniu parašu (el. bankininkystės sistema ir pan.), bet tokios galimybės nėra.

Patikros lange galima įkelti asmenybės dokumentų kopiją (pasas, ID kortelė, vairuotojo teisės). Alternatyviai galima įkelti patvirtinančius dokumentus. Mano paskyroje vienintelis submeniu pasiūlymas buvo gimimo liudijimas, kurio turbūt tektų ilgokai paieškoti. Trečias variantas – siųsti elektroniniu paštu, čia siūlė rinktis iš vizos ir nuolatinio leidimo gyventi. Tokia gerokai britiška biurokratija dvelkianti sistema. Turbūt paprasčiausia įkelti dviejų skirtingų dokumentų kopijas – tarkim paso ir asmenybės kortelės. Kadangi dokumentų patikra gali užtrukti kelias dienas, tai reiktų šiuo procesu pasirūpinti iš anksto.

Kurios „Bet365“ mobiliosios programėlės yra galimos Lietuvoje?

„Google Play“ tinklapyje berods nei viena. Užeinant anonimiškai galima įsitikinti, kad tokios egzistuoja. Bet prisijungus lietuviška Google paskyra, jos gražiai dingsta. Teoriškai anksčiau buvo atskiros programėles sporto lažyboms, pokeriui, Casino, Bingo, dabar berods yra likusi viena visiems žaidimams. Apžvalgos tikslu, atsisiunčiau programėle ne iš „Google play“, tai realiai nepavyko instaliuoti siūlė rašyti elektroninius laiškus „bet365“ pagalbos darbuotojams.

Šiaip „bet365“ turi pilnai funkcionalią tinklapio versiją skirtą mobiliesiems telefonams. Tad net ir būnant šalyse kur „bet365“ veikimas legalus turbūt nelabai verta vargti su programėlės instaliavimu.

D.U.K. (dažnai užduodami klausimai)

-Ar galima registruotis internetu?
-Galima, užtenka suvesti adresą, telefoną ir elektroninio pašto adresą.

-Ar reikia asmenybės patvirtinimo?

Reikės norint išsiimti pinigus, patogiausia  įkelti dviejų asmens dokumentų el. kopijas (pasas, teisės, ID kortelė).

-Ar asmenybės patvirtinimui galima naudoti elektroninį parašą (e-pasas, paysera sistema ir pan.)
-Šiuo metu tokios galimybės nėra.

-Kam naudojamas 4 skaičių kodas suvestas registracijos metu?
-Kodas naudojamas kilus klausimų/problemų su paskyra (tarkim pamiršus prisijungimo slaptažodį). Turbūt verta tą kodą gerai įsiminti ar kur nors atsižymėti

-Kaip pasikeisti svetainėje naudojamą kalbą?
-Spausti ant profilio (nuotraukos/paveiksliuko), tada ant papildomų nuostatų (dantratis), tada meniu rinktis pageidaujamą kalbą.

-Ar yra laimėjimų limitas?
-Priklauso nuo sporto šakos ir konkrečios lygos, vienkartinis laimėjimo limitas gali svyruoti nuo 25 tūkstančių iki 2 milijonų eurų.

-Ar yra programėlė mobiliam telefonui?
-Taip, galima parsiųsti iš „Google play“ ar pagrindinio svetainės puslapio. Naudojant telefoną nesuderinamą su bet365 apk galima tiesiog eiti į pagrindinį  puslapį – užkraus mobiliajam skirtą versiją funkcionaliai panašią į programėlę.
-Ar yra minimalus depozitas?
-Taip, 5 eurai.

-Ar būtinas identifikavimas paštu?
-Ne, jei nekyla problemų su asmenybės dokumentų kopijų įkėlimu.

-Kokie reikalavimai norint stebėti rungtynes gyvai?

-Reikia sąskaitoje turėti bent vieną eurą (reliai reiškia bent vieną kartą pervesti pinigus į bet365 svetainę).

Išvada: nuoširdžiai rekomenduoju šią lažybų svetainę

Apibendrinant, svetainėje lengva atlikti statymus, naudotis įvairiomis funkcijomis. Svetainė turi keletą įdomių funkcijų „cash out“, „edit bet“, „bet builder“.

Statymo konstruktorius („bet builder“ ) yra labai įdomi opcija, leidžianti susikonstruoti statymą apimantį kelis vieno sporto įvykio aspektus (iki šešių). Tarkim, galima lažintis dėl rungtynių persvaros ir komandos kuri pirmaus po dviejų kėlinukų. Labai patogus metodas turint daug informacijos apie konkrečias rungtynes.

Momentinis išgryninimas (“cash out”) – kai kuriuose sporto įvykiuose suteikiama galimybė atsiimti laimėjimus nesulaukus galutinio rezultato. Kartais opcija taikoma ne visam statymui, bet tam tikrai jo daliai.

Statymo pakeitimas (edit bet) – Iš esmės „cash-out“ variacija (statymo pakeitimas galimas tik tose rungtynėse, kai galimas ir „cash out“). Vietoj to, kad nepasibaigus rungtynėms atsiimtumėte laimėjimą, galite „cash out“ sumą panaudoti naujam statymui. Patogu stebint rungtynes gyvai.

„Bet365” svetainėje lažyboms pateikiamų sporto įvykių pasirinkimas yra išties platus, taip pat yra gilus pasirinkimas kokį statymą atlikti pasirinktose varžybose. Tokia statymų gelmė ir esantys neblogi koeficientai išties leidžia panaudoti žinias konkrečioje situacijoje išsirenkant maksimaliai patrauklius statymus.

„Bet365“ turi daug ir įvairių gyvų transliacijų. Malonu, kad apie būsimas transliacijas galima sužinoti iš anksto peržiūrint statymo opcijas. Statistikos skiltyje pateikiama daug informacijos apie žaidėjus ir komandas. „Betting news“ skiltyje galima pasiskaityti vertingų straipsnių susijusių su įvairiomis sporto šakomis.

„Bet365“ pokerio skiltyje įdomiausias pasirinkimas yra „twister“ tipo turnyrai, kažkada buvę reklamine akcija. 3 žmonių mini-turnyras prasideda prizų rato sukimu, kuris apsprendžia turnyro prizų suma. Dažniausiai pasitaiknčios opcijos yra 2x,4x ir 6x pradinis įnašas, bet galui siekti iki 1000x. Žaidėjai pradeda vos su 500 žetonų ir aklieji statymai greitai didėja. Tokia turnyro struktūra užtikrina daug veiksmo ir gana greitą pabaigą.

„Bet365“ yra viena didžiausių lažybų bendrovių pasaulyje, kas užtikrina jos stabilumą ir patikimumą. Todėl galima saugiai deponuoti pinigus nesibaiminant, kad jie pradings. Mano nuomone, turbūt pati patogiausia internetinių lažybų svetainė šiuo metu.