Bet365 svetainės apžvalga

Nors bet365 nepateikiama lietuvių kalba ir nėra bet365 Lietuva fizinių salonų, bet vis tiek galima naudotis šia viena didžiausių ir populiariausių pasaulio lažybų svetainių nepakylant iš patogaus fotelio.          

Šiuo metu galimi sporto statymai

Apžvalgos metu sporto įvykių pasirinkimas yra labai platus. Man asmeniškai labai imponuoja kairėje ekrano pusėje esančios apie dvidešimt sporto kategorijų, iš kurių lengva išsirinkti pageidaujamą sporto šaką, lygą ir dominančias rungtynes.

Sporto šakų pasirinkimas apima tiek man gerai pažįstamas sritis kaip futbolas ar krepšinis, tiek šiek tiek egzotiškesnes kaip kriketas ar spidvėjus.

Tomis dienomis kai traukia e-sportas bet365 svetainė man taip pat suteikia galimybę statyti nuo Dota2 ar League of Legends iki Rocket league ar Overwatch. Taip pat nemaža su Counter Strike: Global offensive ar antru Starcraft‘u susijusių statymų, bet už šituos dažniausiai nestatau, nes trūksta gilesnių žinių apie šiuos žaidimus.

Man nėra tekę statyti, bet sporto skirsnyje taip pat yra galimybę statyti už politinių rinkimų rezultatus (skiltyje „Specials“) bei kai kurių pramoginių renginių (Didžiosios Britanijos talentų šou ar Švedijos šokių konkurso) laimėtojus. Būtų koks su Lietuva susijęs statymas (tarkim „bet365“ Eurovizija) tai turbūt susidomėčiau.

Kiek keistokai atrodo „Lotto“ skiltis, kur galima statyti už pirmą ar paskutinį kamuoliuką didžiosiose nacionalinėse loterijos. Čia turbūt minėtų loterijų superfanams,nes man turbūt maloniau būtų žaisti pačioje loterijoje, o ne pavienius kamuoliukus spėlioti.

bet365 svetainės koeficientai

Futbolo ir kitoms ne virtualiai vykstančioms varžyboms pateikiami koeficientai yra santykinai neblogi ir smarkiai nesiskiria nuo kitose lažybų svetainėse esančių opcijų.  Man asmeniškai labai patinka platus galimų statymų pasirinkimas. Tarkim mano mėgiamam krepšinyje yra daugybė galimybių statyti už bendrą taškų skaičių, kurį pelnys abi komandos. Taip pat galima lažintis už kažkurios komandos pergalę didesniu nei pasirinktas rezultatu. Tokia statymų gelmė ir priimtini koeficientai leidžia išnaudoti savo žinias konkrečioje srityje pasirenkant maksimaliai vertingus statymus.

bet365 galioja įvairūs laimėjimų limitai priklausantys tiek nuo sporto šakos, tiek nuo konkrečios lygos. Tarkime pagrindinių futbolo lygų (kad ir dabar vykstančios vokiečių Bundesligos) limitas yra 2 milijonai, kai mažiau žinomoms futbolo lygoms limitas gali tesiekti 25 tūkstančius. Yra lažybų svetainių kuriose savaitės laimėjimų limitas yra ~65 tūkstančius, tad šiuo atžvilgiu „bet365“ man atrodo labai pozityviai.

bet365 neriboja nei depozitų, nei išgryninimo, bet yra opcija savanoriškai nusistatyti dienos ar savaitės depozito ribą. Aš asmeniškai tiek neįsijaučiu į lažybas, kad man reikėtų tokių priemonių. Bet malonu, kad svetainė suteikia papildomos apsaugos galimybės labiau azartiškiems žaidėjams.

Dažnai užduodami klausimai

-Ar galima registruotis internetu?
-Galima, reikės asmenybės patvirtinimo –  įkelti asmens dokumento el. kopiją.

-Ar asmenybės patvirtinimui galima naudoti elektroninį parašą (e-pasas, paysera sistema ir pan.)
-Šiuo metu tokios opcijos nėra.

-Kam reikalingas 4 skaičių kodas registracijos metu?
-Kodas naudojamas pamiršus prisijungimo slaptažodį. Kadangi be jo slaptažodžio atstatyti nelabai galima, tai turbūt verta tą kodą kur nors atsižymėti. Mano asmenine nuomone, pamišus slaptažodį tikėtis prisiminti kodą labai naivu.

-Kaip pasikeisti svetainėje naudojama kalbą?
-Spausti ant profilio (nuotraukos/paveiksliuko), tada ant papildomų opcijų (dantratis), tada pagaliau atsiranda meniu su kalbos pasirinkimu.

-Ar yra laimėjimų limitas?
-Priklauso nuo sporto šakos ir konkrečios lygos, vienkartinis laimėjimo limitas gali svyruoti nuo 25 tūkstančių iki 2 milijonų.

-Ar yra programėlė mobiliam telefonui?
-Taip, galima parsiųsti iš „Google play“ ar pagrindinio svetainės puslapio. Naudojant telefoną nesuderinamą su bet365 apk galima iš bėdos eiti tiesiog į pagrindinį  puslapį.

-Ar yra minimalus depozitas?
-Taip, 5 eurai.

Kitos funkcijos ir svetainės ypatybės

Vartojimo patogumas

Pirmą kartą užsikrovus svetainei man buvo šiek tiek baugu žvelgiant į daugybę  meniu skirsnių ir galimų pasirinkimų. Bet tinklapis turi aiškią struktūrą ir intuityvų elementų išdėstymą, tad po kelių minučių pavyko pasiekti daugumą funkcijų ir statymų. Išimtis turbūt būtų kalbos nustatymai, kurių ilgokai ieškojau pagrindinio puslapio viršuje (o veliau ir apačioje).  Pasirodo, reikia spausti ant profilio nuotraukos/paveiksliuko, tada išsišaukti papildomus nustatymus (spausti  ant dantračio), tada pagaliau atsiranda meniu su kalbos pasirinkimu. Lietuvių kalbos  deja nėra, iš aktualių kalbų galima pasirinkti rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų ar dar apie dešimt palaikomų kalbų.

Statymo kortelė yra pateikiama ekrano viduryje apačioje, bet prisirinkus opcijų kombinuotam statymui gali dengti didesnę ekrano dalį. Nėra ypatingai sunku ją susimažinti, bet tada negali matyti jau pasirinktų statymų. Mano nuomone, optimaliau būtų statymo kortelę rodyti dešinėje pusėje, kur mažiau informaciją atvaizduojančių elementų.

Viename iš submeniu (berods misijų apžvalgoje) bandant pele „scroll“inti submeniu kartu žemyn juda ir visas puslapis. Vargais negalais pavyko peržvelgti visą submeniu, bet buvo išties nepatogu. Reikia tikėtis, kad netolimoje ateityje tokios smulkios techninės detalės bus pakoreguotos.

Statymai gyvai

Statymai gyvai turi savo atskirą skiltį (galima pasirinkti pagrindinio puslapio viršuje). Nuostabu, kad gyvuose statymuose „bet365“ taip pat turi platų statymų pasirinkimą (kas įmuš sekantį įvartį ar pirmaus po kėlinuko). Man labiau prie širdies išankstiniai statymai, kai pasirinkus galima užsiimti kokia produktyvia veikla, bet kiek teko išbandyti gyvų statymų procesas yra analogiškas išankstiniams. Ir taip pat pasižymi aiškia logiką ir intuityviu dizainu.

Gyvos transliacijos

bet365 suteikia realią galimybę stebėti sporto rungtynes gyvai. Svetainė pateikia didelį pasirinkimą transliuojamų rungtynių tiek iš pagrindinių, tiek iš mažiau žinomų sporto lygų. Man asmeniškai patiko, kad peržiūrint galimus statymus iš anksto informuojama, kurios rungtynės bus transliuojamos gyvai (piktograma su TV ekrano ženkliuku).

Norint stebėti transliacijas gyvai reikia „bet365“ sąskaitoje turėti bent vieną eurą. Manyčiau, kad šį reikalavimą nesunku įgyvendinti.

Svetainės patogumas naudojantis mobiliuoju

bet365 turi atskirą programėlę (apk) skirtą mobiliesiems telefonams. Tiesa, senesnio modelio android telefone instaliuoti nepavyko (telefonas vis pasigaudavo „parsing error“), tad tam telefone tiesiog užsikraudavau pagrindinę svetainės puslapį.

Naujesniame telefone instaliavus programėlę pavyko greitai ir patogiai atlikti statymus keliais spustelėjimais mobiliojo ekrane. Savo struktūra mobiliesiems skirtos svetainių versija yra labai panaši į pagrindinę ir veikia tiesiog puikiai.

Geriausi lažybų pasirinkimai

Kaip jau minėjau tiek statymų limitai, tiek statymų pasirinkimo galimybės  yra palankesnės lažinantis už gerai žinomas, populiarias lygas (krepšinyje – Eurolyga, Ispanijos čempionatas, futbole – Bundeslyga, Anglijos čempionatas). Gausesnis informacijos kiekis apie šias lygas man atrodo labai patrauklus siekiant išsirinkti maksimaliai naudingą statymą.

Svetainės privalumai ir trūkumai

„bet365“ svetainė
Privalumaitrūkumai
patikimumasregistruojantis reikia įkelti asmens dokumentų kopiją, nenaudoja el. parašo
gyva pagalba visą parąnėra lietuviškos svetainės versijos
platus sporto įvykių pasirinkimasnepatogus submeniu „scroll“inimas
galimybė savarankiškai nusistatyti limitusmobili versija neveikia senesniuose telefonuose

Apibendrinimas

Apibendrinant, svetainė patogi naudotis, lengva atlikti statymus. Šiuo metu esantis sporto lažybų pasirinkimas yra išties platus, bet365 turi puikų gyvų transliacijų asortimentą. bet365 yra viena didžiausių lažybų bendrovių pasaulyje, kas užtikrina jos stabilumą ir patikimumą. Mano nuomone, turbūt pati patogiausia internetinių lažybų svetainė šiuo metu.